صفحه اصلی تهیه گزارش توجیهی

تهیه گزارش توجیهی، طرح امکان سنجی Feasibility Study

شرکت بامداد قرن دانش با سال ها تجربه در زمینه تهیه انواع گزارشات توجیهی، امکان سنجی، Business Plan، گزارش افزایش سرمایه و غیره آماده ارائه خدمات مشاوره به شرکت های متقاضی می باشد. لیست گزارشات توجیهی انجام شده توسط این مشاور که برای تهیه آنها از نرم افزار مالی و اقتصادی COMFAR III Expert استفاده شده است در لینک زیر موجود می باشد. گزارشات توجیهی در سه بخش مطالعات بازار، فنی و مالی تدوین می گردد. در تهیه گزارشات توجیهی از آخرین آمار و اطلاعات موجود مربوط به طرح استفاده می شود و همچنین در محاسبات مالی و اقتصادی از استانداردهای اقتصادی مهندسی بهره گیری می شود.

مشخصات گزارشات توجیهی انجام شده توسط بامداد قرن دانش

Related image

این شرکت در طول سال های فعالیت خود توانسته است در سازمان ها و انجمن های مربوط به طرح های توجیهی عضو شود که از آن میان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 

 

 

خواهشمند است درصورت نیاز به تهیه گزارشات توجیهی با این شرکت تماس بگیرید.

 

بمنظور ارائه خدمات تهیه گزارش توجیهی بامداد قرن دانش تابع قوانین و مقررات مصوب کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی می باشد و در ارائه خدمات و اعلام قیمت و تعامل با شرکت های متقاضی سعی برآن دارد تا کلیه قوانین و مقررات را بصورت کامل رعایت نموده و در ارائه خدمات بصورت کاملا مستقل عمل نماید.

Image result for ‫گزارش توجیهی‬‎

شرکت بامداد قرن دانش در تهیه و ارائه گزارشات توجیهی سابقه ارائه گزارش و انجام مذاکرات برای اخذ تسهیلات بانکی را با بانک های معتبری نظیر بانک صنعت و معدن دارا می باشد.

این شرکت علاوه بر تهیه گزارش توجیهی در کلیه مراحل ارائه اسناد و مدارک به بانک، شرکت در جلسات دفاعیه، تهیه موارد خواسته شده از سوی بانک، راهنمایی متقاضی تسهیلات و غیره در کنار شرکت ها مانده و کلیه خدمات ستادی و اداری مربوط به مراحل اخذ تسهیلات بانکی را نیز به متقاضیان ارائه می نماید.

بمنظور تهیه گزارشات توجیهی و گزارشات امکان سنجی بامداد قرن دانش باتوجه به محل ارائه گزارش که اینکه گزارش مقرر می باشد در کدام بانک ارائه و دفاع شود، سرفصل های تهیه گزارشات توجیهی مربوط به هریک از بانک ها را در اختیار دارد و گزارشات را متناسب با بانک هدف تهیه و سعی برآن دارد که کلیه سرفصل ها را دقیقا مطابق با خواسته بانک تهیه و ارائه نماید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اشتراک گذاری

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
بازگشت به بالا