صفحه اصلیفرمت خام طرح توجیهی

فرمت خام طرح توجیهی، طرح کسب و کار

گزارش توجیهی در سه بخش اصلی مطالعات بازار، فنی و تحلیل و بررسی مالی انجام می گردد. بمنظور تهیه گزارش توجیهی و طرح کسب و کار، فرمت خام یک گزارش توجیهی کامل در لینک زیر قرار داده شده است که از سایت بانک صنعت و معدن دانلود شده است. با دانلود این لینک و تکمیل کلیه جداول و بخش های مختلف آن، یک گزارش توجیهی کامل خواهید داشت.

دانلود فرمت خام طرح توجیهی، طرح کسب و کار

 

Image result for ‫طرح کسب و کار‬‎

 

دراین خصوص لازم به توضیح می باشد که بمنظور تهیه کلیه گزارشات توجیهی و طرح های کسب و کار نیاز نمی باشد که تمامی سرفصل های مندرج در این فرمت خام تهیه گردد. بلکه با توجه به اهمیت پروژه و میزان سرمایه گذاری مورد نیاز آن، تعداد عناوین و سرفصل های مورد نیاز برای تهیه گزارش توجیهی آن نیز متفاوت خواهد بود.

بطور حتم زمانی که یک طرح رقم سرمایه گذاری زیادی را نیاز دارد، می بایستی در بخش های مختلف تحقیق و بررسی درخصوص آن انجام گردد و بخش های بیشتری از فرمت خام ارائه شده مورد بررسی و گردآوری اطلاعات قرار گیرد.

Image result for ‫طرح کسب و کار‬‎

اما با کمترشدن هزینه های سرمایه گذاری و در واقع کاسته شدن از ریسک سرمایه گذاری پیش رو، نیاز کمتری به کلیه سرفصل های فرمت خام می باشد و صرفا با گردآوری اطلاعات مورد نیاز بخش های اصلی آن، گزارش توجیهی مورد نظر تهیه خواهد شد.

طرح توجیهی و طرح کسب و کار تهیه شده توسط شرکت بامداد قرن دانش از این سرفصل ها پیروی می نماید و لذا گزارشات توجیهی تهیه شده توسط این گروه مشاور به مراتب تکمیل تر بوده و توانایی پاسخگویی کلیه نیازهای مشتریان و همچنین بانک ها و نهادهای سرمایه گذار را خواهد داشت.

Image result for ‫طرح کسب و کار‬‎

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اشتراک گذاری

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
بازگشت به بالا