صفحه اصلی آموزش نرم افزار کامفار

آموزش نرم افزار کامفار

برگزاری کارگاه آموزشی نرم افزار کامفار COMFAR III Expert

تیرماه 1398

 

شرکت بامداد قرن دانش، براساس نیاز شرکت ها و سازمان های مختلف، توانایی برگزاری دوره های آموزشی را در محل کارفرما، متناسب با نیاز آنها دارد. کارفرمای محترم می تواند براساس نیاز سنجی انجام شده، از بین دوره های مختلف، گزینه مورد نظر را انتخاب و تقاضای خود را ارسال نماید. دوره های آموزش ارزیابی مالی و اقتصادی طرح های سرمایه گذاری با استفاده از نرم افزار کامفار توسط شرکت بامداد قرن دانش در دو بخش کلی برگزار می شود. در بخش اول از دوره ها، مفاهیم و شاخص های اقتصاد مهندسی و فرمول های محاسباتی مربوط به این شاخص ها آموزش داده می شود و در واقع نیمی از دوره نیازی به نرم افزار کامفار نمی باشد و دانشجویان صرفا با مفاهیم آشنا خواهند شد. اعتقاد شرکت بامداد قرن دانش بر این مسئله استوار است که انتقال صحیح و درست مفاهیم به دانشجویان توان آنها را در مراحل بعدی برای یادگیری کاربری نرم افزار کامفار تا حد قابل توجهی افزایش خواهد داد. نرم افزار کامفار درصورتی یک نرم افزار ساده و راحت برای دانشجویان خواهد بود که این دانشجویان به مفاهیم و شاخص های مورد استفاده در این نرم افزار تسلط کافی داشته باشند.

لذا پس از دستیابی به یک درک عمیق و مشترک در خصوص کلیه پارامترها و شاخص های اقتصاد مهندسی و مفاهیم سرمایه گذاری که در نرم افزار کامفار مورد استفاده قرار می گیرد، دانشجویان برای یادگیری نحوه استفاده از نرم افزار آماده خواهند شد. در بخش دوم دوره آموزشی بامداد قرن دانش بصورت یک Workshop و با مطرح نمودن یک Case Study و پروژه  به روز، استفاده از این نرم افزار را بصورت گام به گام و مرحله به مرحله آموزش خواهد داد. باتوجه به اینکه دانشجویان محترم در بخش اول از دوره مفاهیم را کامل یادگرفته اند، در این مرحله استفاده و کاربرد آنها را در نرم افزار کامفار آموزش خواهند دید و در مجموع یک دوره کامل با انتقال مفاهیم و کاربری نرم افزار کامفار تکمیل خواهد شد.

دوره های آموزشی تهیه گزارش توجیهی با استفاده از نرم افزار کامفار COMFAR III Expert در طبقه بندی زیر برگزار می گردد:

 

 

 

دوره های عمومی آموزش کامفار در زمان های مختلفی برگزار می گردد که در ادامه اطلاعات مربوط به نزدیک ترین دوره آموزشی و شرایط آن ارائه می گردد.

  

 الف- نحوه ثبت نام

خواهشمند است به منظور ثبت نام و رزرو صندلی در دوره آموزشی تجزیه و تحلیل مالی طرح ها با استفاده از نرم افزار کامفار، هزینه شرکت در دوره آموزشی را که بازاء هر نفر 800 هزار تومان می باشد ، به شماره حسابی که در ادامه ارائه می گردد واریز و شماره فیش و یا ارجاع آن را از طریق پست الکترونیک و یا تلفن همراه اعلام نمایید تا بعد از تایید مالی ثبت نام شما انجام گردد.

 

 ب- زمان برگزاری

دوره آموزشی در طی 5 جلسه و در روزهای زیر برگزار می گردد.

-        پنجشنبه              13  تیر               08:00 الی 13:00

-        جمعه                  14 تیر                08:00 الی 13:00

-        پنجشنبه              20  تیر               08:00 الی 13:00

-        جمعه                  21 تیر                08:00 الی 13:00

-        شنبه                   22 تیر                16:00 الی 20:00

ج- محل برگزاری

ستارخان، بعد از بازار سنتی، ساختمان تجاری اداری دریای نور، پلاک 910، طبقه سوم، واحد 12

 

  د- پکیج دوره آموزشی

1- ارائه مطالب آموزشی مطابق با رئوس مطالب آموزشی کامفار

2- ارائه کتاب" تجزیه و تحلیل مالی طرح ها با استفاده از نرم افزار COMFAR III Expert"

3- ارائه کتاب "نحوه تهیه گزارشات توجیهی بازار، فنی و مالی Feasibility Study"

4- ارائه کتاب "Investment Appraisal"

5- ارائه کتاب " Fundamentals of Corporate Finance"

6- ارائه فایل پرزنتیشن دوره که حاوی نکات اساسی و کلیدی تجزیه و تحلیل مالی طرح ها می باشد

7- فایل های کامفار و اکسل مربوط به مطالبی که در دوره بررسی و تحلیل می گردد

لازم به توضیح است که کلیه موارد فوق بصورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار می گیرد.

 

  

 


 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اشتراک گذاری

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
بازگشت به بالا